UZAVÍRKA - ul. Hrdinů - PROVOZ OBNOVEN

UZAVÍRKA - Dopravní omezení: Lysolajské údolí

24.04. 2024
Uzavírka

Z důvodu havárie vodovodního řadu v Lysolajském údolí dochází od čtvrtka 25. dubna 2024 (přibližně od 4.30 hodin) do odvolání k dočasné změně trasy a zastávek autobusů.

Uzavřený úsek Břetislavka – Lysolaje linky objíždějí přes Suchdol bez zastávek navíc (prodloužení jízdní doby za uzavírkou přibližně o 2 minuty).

  • Ve směru Lysolaje, respektive Výhledy, respektive Horoměřice, respektive Únětice jsou linky vedeny do zastávky V Podbabě beze změna a dále ulicemi Podbabská, Roztocká, Kamýcká, Sídlištní, Štepnice, Dolina do zastávky Lysolaje a dále po své trase.
  • Ve směru Dejvická jsou linky vedeny do zastávky K Housličkám beze změny a dále ulicemi Štěpnice, Dolina do zatávky Lysolaje v obratišti autobusů (nástupní zastávka vybraných spojů linky číslo 160, 902) a dále ulicemi Štěpnice, Sídlištní, Kamýcká, Roztocká, Podbabská do zastávky V Podbabě a dále po své trase.
  • V obou směrech se ruší zastávky Žákovská Pod Hájem.
  • Zastávka Břetislavska (zrušena pro linky číslo 160355 902) je obsluhována pouze posílenou linkou číslo X160
  • V denním provozu je zavedena linka X160 v trase Dejvická – Břetislavka – Dejvická v pravidelných zastávkách linky číslo 160.

Zpracoval: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Dle informací Dopravního podniku hl. m. Prahy by komunikace neměla být průjezdná ani pro osobní automobily.