Vánoční přání starosty

Vážení občané,                                    

velmi mne těší, že mohu udělat radost všem obyvatelům Lysolaj a jako symbolický vánoční dárek představit nové webové stránky úřadu naší městské části. V dnešní složité době, kdy si všichni více než kdykoliv dřív chráníme své zdraví a tím i zdraví všech ostatních doufám uvítáte novou podobu stránek, kdy můžete maximum vyřídit z pohodlí domova. Nové „webovky“ jsou intuitivní, přehledné, obsažné, přesně takové, jaké si žádá moderní doba. 

Např. v sekci Pocitová mapa můžete prostřednictvím interaktivní mapy velmi snadno upozornit na libovolný problém s jasným vymezení jak tematickým, tak vybrat oblast, které se podnět bezprostředně dotýká. Upozornit můžete např. na problémy poničeného mobiliáře apod., vašimi podněty se budeme neprodleně zabývat.

Další novinkou, důležitou k zefektivnění práce úřadu, je tzv. Plánovací kalendář, v němž si můžete na konkrétní hodinu domluvit schůzku s vybraným zastupitelem čí se objednat k vyřízení úředního úkonu tak, aby se vše vyřešilo bez zbytečných průtahů.

Samozřejmostí je přehledný kulturní program, aktuální informace o plánovaných akcích i nenadálých událostech. Výhodou je rezervační systém pro jednotlivá sportoviště v Denkrově pískovně či např. předpověď počasí.

Vážení spoluobčané, doufám, že budete s „vánočním dárkem“ spokojeni a budete ho hojně využívat tak, aby práce našeho úřadu byla ještě efektivnější. Vzápětí pro vás totiž máme připraveno ještě jedno,  novoroční překvapení v podobě nové digitální úřední desky, která bude vyvěšena na úřadu MČ v Kovarénské ulici.

Přeji všech krásné Vánoce a štěstí a zdraví v novém roce.  

Petr Hlubuček