Sportovní areál Lysolaje

Pronájem sportovního areálu

 

Vážení zájemci, pokud hledáte krásnou přírodu a sportovní vyžití kousek od centra Prahy, 

vše najdete na jednom místě ve sportovním areálu s oddechovou zónou Lysolaje – Pískovna.

Jde o unikátní areál citlivě zakomponovaný do přírodního parku v bezprostřední blízkosti Šáreckého údolí.

 

Jednotlivá sportoviště

Jednotlivá sportoviště si můžete rezervovat na tomto odkazu.

Komerční akce

Základní informace pro zájemce komerčních akcí:

Možné využití:

Teambuildingy, eventy, tiskovky, oslavy, svatby, sportovní aktivity, konference, přehlídky, jarmarky, výstavy, nadační a charitativní akce atd.

Rádi vám také připravíme další vhodné aktivity přímo na míru vaší poptávky, stejně jako cenovou nabídku, neboť ceník máme stanoven paušálně za pronájem celého areálu. V případě využití jen konkrétní plochy sportoviště a spojených služeb vám po upřesnění zadání vypracujeme přesný vhodný položkový rozpočet na danou plochu + související služby. 

Zálohova částka 30 % na pronájem se hradí minimálně do 4 týdnu před konanou akcí (což slouží jako blokace termínu) s následnou zbývající 70% částkou z celkové ceny pronájmu do 5 pracovních dnů před termínem realizace dané akce na účet MČ Praha-Lysolaje. Po proběhlém pronájmu vám MČ vystaví ještě doplatkovou fakturu v rámci případného prodlouženého pronájmu + odebraných služeb nad původní sjednaný rámec dle platného sazebníku MČ.

Zabezpečujeme i dodavatelské služeby typu:
Catering, technická podpora od světel, zvuku, prezentační techniky, dekorací, inventáře, stanů, stánků, moderátorů, účinkujících atd., kdy vám rádi po zadání vyhotovíme nabídku k vašemu posouzení.

 

Ceník na vyžádání zasíláme emailem.

 

Kontakt:

Míša Císařová

Koordinátorka pronájmu

Tel: 605 861 607

Email: michaela.cisarova@praha-lysolaje.cz